Infrapanely Pion

Skleněné infrapanely s technologií ThermoGlass®

Panely s technologií ThermoGlass® jsou navrženy tak, aby působily v interiéru elegantně a udržovaly vás v příjemné tepelné pohodě. Ale tou nejkrásnější částí je, že šetří energii! Díky vysoce účinné technologii dosahují vysokého výkonu i při malých rozměrech a nízké váze. Jsou až o 40 % úspornější nežli standardní konvekční topení.

Infrapanel Crystal TG®

Spojení elegance a dokonale průhledné technologie ThermoGlass® vytvoří z infrapanelu designový doplněk interiéru.

Crystal TG® je dokonale průhledný skleněný infrapanel určený k instalaci na zeď. Dvě tabule čirého skla jsou od sebe odděleny vzduchovou mezerou a osazeny do subtilního rámu z eloxovaného hliníku.

Jedinečná technolgie ohřevu skla a elegantní design, to jsou dva faktory, které z infrapanelů Crystal TG® dělají vyjímečný a originální výrobek nejen na českém, ale i na evropském trhu.

Infrapanely Crystal TG® se prodávají s nadstandardní tříletou zárukou. Vysoká účinnost a ekonomičnost provozu vychází z metody předávání tepla prostřednictvím infračerveného záření.

Infrapanel Twiggy TG®

Twiggy & Power – Tenký, univerzální a elegantně bílý infrapanel.

Twiggy TG® je naším dalším krokem ve vývoji designových skleněných infrapanelů. Na žádost našich zákazníků jsme vyvinuli skleněný infrapanel v bílé barvě. Infrapanel má konstruční tloušťku pouhých 10 mm a je tak nejtenším infratopením na světovém trhu.

Twiggy TG® je univerzální bezrámový infrapanel určený k montáži na strop nebo na zeď.

Směrem do interiéru je infrapanel osazen sklem s technologií ThermoGlass® s keramickou povrchovou úpravou v bílé barvě. Směrem k nosné konstrukci je infrapanel vybaven mléčným sklem s kovovou nanovrstvou odrážející teplo zpět do interiéru. Vzduchová mezera mezi skleněnými tabulemi infrapanelu a kovová odrazivá nanovrstva zajišťují tepelnou izolaci a chrání tak konstrukci za infrapanelem od přehřátí.

Infrapanel Twiggy TG® je elegantní a bezúdržbový zdroj sálavého tepla, a díky unikátní technologii ThermoGlass®  je až o 40 % úspornější nežli běžné typy konvekčního topení.

Twiggy TG® oproti běžně používaným typům infratopení poskytuje vysoký výkon i při malých rozměrech a nízké hmotnosti a je tak ideálním řešením pro elegantní, úsporné a komfortní sálavé vytápění.

Infrapanel Quadro TG®

Skleněný stropní infrapanel do podhledů s možností instalace na jakýkoliv jiný typ stropu.

Quadro TG® je stropní bílý čtvercový infrapanel s úspornou technologií ThermoGlass® . Infrapanel Quadro TG®má univerzální využití všude tam, kde je strop tvořen podhledem. Je navržen tak, aby byl, díky svým rozměrům 60 x 60 cm a malé hmotnosti, jednoduše instalovatelný do kazetových podhledů. Je však vhodný pro instalaci i do jiných, např. sádrokartonových podhledů, nebo k uchycení přímo pod jiný strop a to pomocí čtyř druhů závěsů.